PL / EN
12 423 25 10 ul. Lubicz 5
wejście od ulicy Radziwiłłowskiej
pawelczepczyk@gmail.com

o nas

Ekskluzywne Spa w samym centrum Krakowa, mieście historii i tradycji, w którym połączenie nowoczesnej technologii, niebanalnych zabiegów kosmetycznych opartych na nowoczesnej aparaturze oraz profesjonalistach, którzy go tworzą, daje możliwość zupełnego odprężenia Twojego ciała i zmysłów.

Unoszące się olejki aromatyczne pozwolą Państwu przenieść się w zupełnie odległe krańce świata. Począwszy od głębi obecnej Gruzji, w soczystych pestkach winogron, poprzez owoce palmy kokosowej z południowo-wschodniej Azji, zawierające bogate źródło żelaza, witaminy C oraz kwasów tłuszczowych, które stanowią nieodzowny wskaźnik w kosmetyce i dermatologii, czym specjalizuje się nasze Spa. Sięgając aż po południowo-wschodnie Chiny, skąd wywodzi się drzewo rodzące bogate w witaminy owoce zwane cytryną…

Jak sami mogą Państwo się przekonać, jest to miejsce dbające nie tylko o wygląd zewnętrzny, poprzez masaże i zabiegi kosmetyczne, lecz również o wnętrze, które pozwala prawidłowo funkcjonować, dając pełną satysfakcję i zadowolenie z życia.

Kwiat Magnolii, czyli symbol naszego Spa, w Chinach od wieków uważany był za symbol czystości i szczerości.

Wraz z profesjonalnym personelem, mającym satysfakcję z pracy oraz pasję, jesteśmy przekonani, że wrócą do nas Państwo jeszcze nie raz.

Zapraszamy!